Weekend Media FestivalRovinj, 19. - 22. 09. 2013.

Galerija 2012

Dobrodošli na Weekend 2013.

Dodaj Weekend u Outlook
Kontakt

Kontakt

Kontakt

PEPERMINT
Preradovićeva 17, 10000 Zagreb
Tel. +385 1 644 66 21

Kontakt festivala:
Info@weekendmediafestival.com
Tel. +385 1 644 66 21
Mob. +385 99 4392 151

 

Direktor festivala: Tomislav Ricov
Tomo.Ricov@weekendmediafestival.com

Izvršni direktor i producent: Boris Kovaček
Boris.Kovacek@weekendmediafestival.com

Izvršna direktorica, marketing & sponzorstva: Zelda Bećirević
Zelda.Becirevic@weekendmediafestival.com  

Direktor programa: Nikola Vrdoljak
Nikola.Vrdoljak@weekendmediafestival.com

Koordinatorica programa: Petra Tomašegović
Petra.Tomasegovic@weekendmediafestival.com

Direktor događanja: Damir Stupnišek
Damir.stupnisek@weekendmediafestival.com

PR: Martina Pintarić
Martina.Pintaric@weekendmediafestival.com
(+385) (0)98 696 797

PR Coordinator: Mila Martinovic
mila.martinovic@weekendmediafestival.com

Prijem uzvanika: Mirella Fuček
Mirella.Fucek@weekendmediafestival.com

Tehnički direktor: Andraš Trkulja
Andras.Trkulja@weekendmediafestival.com 

Art director: Marin Rajčić
marin.rajcic@weekendmediafestival.com